Informācija par skoluVēsture

Ap 1870.gadu Vidzemē sāk atvērt pagasta skolas, jo izdots likums – pagastos, kuros ir no 300 līdz 1000 iedzīvotāju, jābūt vismaz vienai skolai.
Likums paredz, ka pirmās pagasta skolas celtniecībai zemi un būvmateriālus dod muiža. Sērmūkšu pils ceļa labajā pusē ir kokiem apaudzis pakalns, tur ir arī kāda ēka, un muižnieks Kreicbergs nolemj, ka tur var pagaidām ierīkot skolu.
1876.gada 30.jūnijā šajā ēkā, ko vietējie zemnieki dēvēja par Vilku riju, sāk darboties Sērmūkšu pagasta skola.
1920.gadā tā tiek pārcelta uz bijušo muižas māju, kur mācās bērni no 1. līdz 4. klasei. 1929.gadā sāka būvēt jauno skolas ēku.
Sērmūkšu sešgadīgo skolu atklāja 1934.gada 23.aprīlī.

Par skolu informācija arī šeit: 
Sērmūkšu pamatskola
________________________________________
Jauniešu centrs

Jauniešu centrā piedāvājam labiekārtotas naktsmītnes 40 personām un telpu semināra organizēšanai.Sporta zāle
Ģimeņu sacensības Sērmūkšu pamatskolā
 Jau kā tradīcija izveidojusies skolā rīkotā sporta diena, kurā piedalās ģimenes, kā arī draugi un paziņas. Kā katru gadu, arī šogad tās organizēja skolotāja Ruta Kazerovska.
Šogad notika ģimeņu sacensības divās grupās: 1.grupa - ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 4.klasei un 2.grupa - ģimenes ar bērniem, sākot no 5.klases. Lai gan atsaucība nebija liela, sacensības notika un dalībnieki bija ļoti aktīvi. Tika pārbaudītas dažādas sportiskas prasmes stafetē - „boulings”, ātrās kājas un veiklie pirksti, netradicionāla virves vilkšana, ziloņa pastaiga, strītbolā un tautas bumbā. Prieks, ka mūsu pusē ir ģimenes, kuras sporto un atpūšas kopā ar saviem bērniem!
Apkopojot iegūtos rezultātus, stiprākās un sportiskākās ģimenes Sērmūkšos ir Daces un Jāņa Riekstiņu ģimene, kura ieguva 1.vietu pirmajā grupā un Teiksmas un Agra Riekstiņu ģimene, kura ieguva pirmo vietu otrajā grupā.
Vēlam ģimenēm izturību, saticību un sportot prieku arī turpmāk! Paldies par aktīvu piedalīšanos!

Dalībnieku atsauksmes:
  • Andra Eva - Ļoti jauka diena. Jauki pavadīju laiku!
  • Dace - Ļoti laba sporta diena! Vajadzētu biežāk rīkot ģimeņu sporta svētkus. Paldies vadībai par šo iespēju piedalīties!
  • Teiksma - Ļoti labi pavadīju sporta dienu! Iekustināju vismaz savus kaulus. Gribētu vismaz reizi mēnesī vienu šādu sporta pēcpusdienu. Piemēram, vienā reizē volejbolu, otrā basketbolu un tā tālāk. Žēl, ka citi neatbalsta un runā, ka nekas nenotiek. Ja paši neatbalstīs, tad nekas arī nebūs. Vēlu veiksmi skolotājiem!
  • Indra Una - Ļoti patika!
  • Māris - Ļoti interesantas stafetes - jebkura ģimene varēja cīnīties kā līdzīgs ar līdzīgu.
  • Jānis - Patika, vismazākajai meitai bija ļoti interesanti! Un organizatoru gaišie smaidi!
  • Alvis - Interesanti, bet vajadzēja vairāk ģimeņu. Ceru, ka nākamajā reizē būs lielāka atsaucība no ģimenēm. Super! :)2010.gada 25.februārī tika atklāta jaunā sporta zāle